Porträtt bl.a. i mezzotint

361041

PORTRÄTT, 11 st., graverade porträtt mest i mezzotint, 1600-1800-tal

Skador och fläckar, flera skurna intill plåtkanten

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk, Konst, Grafik

Rum 9

Porträtt bl.a. i mezzotint

Budhistorik (4 bud)

2322616
2322613
2321284
2320741

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.