Vitrinskåp bemålat

361039

VITRINSKÅP, 1800-talets andra hälft, bemålat, höjd ca 204, 123x38 cm

Senare bemålat, nyckel saknas, sprickor, skador

Rum 8

Vitrinskåp bemålat

Budhistorik (22 bud)
2334080
2333946
2 800
2333680
2 600
2333621
2 400
2333007

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.