Uno Vallman olja

361035

UNO VALLMAN (1913-2004), Eiffeltornet, signerad Uno Vallman, olja på duk, 63x54 cm

Fack 12

Uno Vallman olja

Budhistorik (35 bud)
2336779
3 600
2336793
3 600
2336779
3 400
2336787
3 400
2336779
3 200

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.