Erik Olson färglitografi

361034

OLSON, Erik (1901-1986): "Sökaren", signerad Erik Olson 1973, HC 43/50, färglitografi, 45x33 cm

Tavelvagn 32

Erik Olson färglitografi
Budhistorik (9 bud)
2327989
900
2326380
2326280
750
2326278
700
2320881
650

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.