Karmstol Louis XV-stil

361029

KARMSTOL,1900-talets första hälft, Louis quinze-stil, björk, träskuren dekor i form av blommor, nytapetserad, sitthöjd 42 cm

Lagning

Rum 3

Karmstol Louis XV-stil

Budhistorik (33 bud)
2329604
4 200
2329558
2329558
3 600
2328718
3 400
2325761
3 200

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.