Harald Lindberg oljemålning

361024

HARALD LINDBERG (1904-1976): Arholma båk, signerad Harald Lindberg, olja på pannå, ca 19 x 24 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

Harald Lindberg oljemålning

Budhistorik (44 bud)
2325544
5 200
2325537
5 000
2325536
4 800
2325530
4 600
2325529
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.