Sockerskål gräddkanna sockertång silver

361022

SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, BORDSKNIVAR, 10 st., SOCKERTÅNG, silver, knivarnas längd 20,5 cm, svenska stämplar, totalvikt ca 830 g

Bruksslitage

Silver

Monter 2

Budhistorik (10 bud)
2328575
2327588
2328574
2327588
950
2325492
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.