Ljusstakar 1 par silver

361021

LJUSSTAKAR, 1 par, sterlingsilver, rokokostil, importstämplar, AXs, höjd 22 cm, vikt ca 730 g

Smärre repor

Silver

Monter 5

Ljusstakar 1 par silver

Budhistorik (16 bud)
2330086
3 200
2329257
2330081
2 800
2329257
2 600
2317686
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.