Planschverk

361013

PLANSCHPARTI, ca 20 st, 1800-tal, merparten Thersne, varierande storlek

Skador, revor, fläckar

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Rum 12

Planschverk

Budhistorik (4 bud)

2328490
450
2328487
2328475
2325754

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.