Byrå senbarock

361011

BYRÅ, senbarock, 3-lådig, faner i bl a ek och mahogny, höjd ca 79, 115x57 cm, nyckel finns

Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Omfattande renoverad/kompletterad

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämtas vid Utlämningen

Rum 11

Byrå senbarock

Budhistorik (16 bud)
2328896
5 800
2311634
5 600
2328895
5 400
2311634
5 200
2328894
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.