Skåp 1900-talets början

361010

SKÅP, 1900-talets början, fanérat i mahogny, patinerade metallbeslag, höjd ca 192, 158x51 cm, nyckel finns

Smärre ytskador o sprickor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 8

Skåp 1900-talets början

Budhistorik (42 bud)
2329547
6 200
2329548
6 000
2329547
5 800
2329492
5 600
2329450
5 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.