Roland Svensson litografier

361009

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) Vy från ett fönster, signerade Roland S och numrerade 22/30 litografi och färglitografi, resp 40/75, mått ca 17x13 resp 48x40 cm

Tavelvagn 5

Roland Svensson litografier

Budhistorik (23 bud)
2321960
2 600
2322043
2 400
2321960
2319225
2311336
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.