Hans Lindroth akvarell

361006

HANS LINDROTH, (född 1938) (2): Motiv från Stockholm och Harö, signerade Hans Lindroth, daterade -67 och -70, akvareller, ca 11x17 resp 17,5x28 cm

Fack 41

Hans Lindroth akvarell

Budhistorik (19 bud)
2328617
2328616
1 400
2328613
1 300
2328611
2328609

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.