Spisattrapp gustaviansk stil

361003

SPISATTRAPP, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålad, dekor i pastellage, höjd 116, 158x19 cm

Sprickor, ytskador

Hylla 6

Spisattrapp gustaviansk stil

Budhistorik (28 bud)
2330048
5 000
2330028
4 800
2329997
4 600
2330027
4 600
2329997
4 400

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.