Vikskärm kinesiserande dekor

361001

VIKSKÄRM, 4 dlr, 1900-tal, svartmålat med polykrom dekor av kinesiserande motiv, fotbeslag i mässing, höjd ca 183, 4x83 cm

Smärre skador

Rum 9

Vikskärm kinesiserande dekor

Budhistorik (24 bud)
2328412
1 600
2328409
2328406
1 400
2328055
1 300
2328405
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.