Jan Lundqvist akvarell / färglitografi

360997

JAN LUNDQVIST (född 1935): (2), motiv från Strömkajen samt Djurgården, signerade Jan Lundqvist, akvarell och färglitografi, litografin numrerad 347/350, 19 x 27 resp 32 x 44 cm

Tavelvagn 27

Budhistorik (2 bud)

2327906
2327495

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.