Spegel rokoko

360993

SPEGEL, 1700-tal, rokoko, träskuren dekor, bronserad, originalglas, ca 103x43 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland

Senare bronsering, glas med ålderfläckar

Speglar, Diverse

Rum 7

Spegel rokoko

Budhistorik (40 bud)
2329754
25 000
2329240
24 000
2328681
23 000
2328749
22 000
2328681
21 000

Slutpris SEK:
25 000
2 518 EUR, 2 860 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.