Stig Lindberg

360985

STIG LINDBERG, skålar, 2 st, stengods, Gustavsberg, vitglaserade, dekor i svart och guld, längd ca 35,5 cm

Nagg och lagning

Keramik/Porslin, Design

Monter 15

Stig Lindberg

Budhistorik (11 bud)
2322619
850
2328122
2322619
700
2327099
650
2322619
600

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.