Roland Svensson färglitografi

360983

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Marsdag", motiv från Tornö, Möja, signerad Roland S, numrerad 212/360, färglitografi, 38x32 cm

Tavelvagn 5

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (13 bud)
2329259
2327174
2328606
950
2327174
850
2328605

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.