Roland Svensson - Islossning i Storskärgården 1984

360982

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Islossningstid", signerad och daterad Roland S -62, numrerad 16/16, litografi, bildmått ca 39x32 cm

Tavelvagn 5

Budhistorik (9 bud)
2326580
750
2325002
700
2323806
650
2325000
600
2323806
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.