David Larsson serigrafi

360975

DAVID LARSSON (född 1968): "Abstract 4B", signerad David Larsson och numrerad 43/50, serigrafi, 72 x 72 cm

Tavelvagn 32

David Larsson serigrafi
Budhistorik (12 bud)
2328593
2328592
950
2328591
900
2328590
850
2328240

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.