Fritz Lindström akvareller

360974

FRITZ LINDSTRÖM, Fritz (1874-1962): (4) Stadsmotiv, signerade F Lindström, akvarell, varierande mått

Fack 8

Fritz Lindström akvareller

Budhistorik (17 bud)
2325847
2325853
2325847
1 300
2325846
2325841

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.