Roland Svensson akvarell

360971

ROLAND SVENSSON (1910-2003): motiv av båt i skärgården, signerad Roland S, akvarell, ca 8,5 x 13 cm

Monter 13

Roland Svensson akvarell
Budhistorik (8 bud)
2326980
1 600
2326722
2326979
2326722
2321958
700

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.