Christian Poignant olja

360970

CHRISTIAN POIGNANT (född 1955): Komposition, signerad och daterad Poignant -01, olja på duk, 200x160 cm

Rum 1

Christian Poignant olja

Budhistorik (25 bud)
2339081
15 000
2339077
14 500
2339072
14 000
2339070
13 500
2339069
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.