Roland Svensson akvarell

360969

ROLAND SVENSSON (1910-2003): motiv från Långvik, Möja, signerad Roland S, akvarell, ca 13,5 x 9 cm

Konst, Skulpturer

Roland Svensson akvarell
Budhistorik (9 bud)
2310539
4 600
2311884
4 400
2310539
3 800
2311883
3 600
2310539

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.