Roland Svensson Vinterbåten

360968

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vinterbåten, färglitografi, signerad och numrerad Roland S. provtryck, 42x33 cm

Tavelvagn 5

Roland Svensson Vinterbåten
Budhistorik (33 bud)
2329595
10 500
2329561
10 000
2329503
9 800
2329379
9 600
2329297
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.