Uno Vallman olja

360967

UNO VALLMAN (1913-2004): Äppelskörd, signerad och daterad Uno Vallman 1951, olja på duk, 288x150 cm

Lagning

Rum 1

Uno Vallman olja

Budhistorik (12 bud)
2338569
26 000
2337748
25 000
2337701
24 000
2337701
22 000
2337700
21 000

Slutpris SEK:
26 000
2 618 EUR, 2 974 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.