Lennart Jirlow färglitografi

360950

LENNART JIRLOW (född 1936): "Siesta", signerad L Jirlow, 159/300, färglitografi, ca 40,5 x 50 cm

Tavelvagn 4

Lennart Jirlow färglitografi

Budhistorik (9 bud)
2316652
3 800
2328381
3 600
2316652
3 400
2328379
3 200
2316652
2 800

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.