Carl Malmsten Tema

360945

CARL MALMSTEN, skåp, med dekor i intarsia, två skåpsdelar med mellanliggande lådor, draghandtag i mässing, höjd 182, 95 x 42 cm, 2 nycklar finns

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Smärre slitage/skador

Möbler, Design

Rum 2

Carl Malmsten Tema

Budhistorik (24 bud)
2331210
2331233
2 800
2331210
2 600
2331225
2 400
2331210

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.