Spegel

360942

SPEGEL, 1800-talets slut, bronserad dekor, överstycke i form av fåglar, höjd 131 x 57 cm

Skador och lagningar

Diverse, Speglar

Rum 20

Spegel

Budhistorik (32 bud)
2329883
3 200
2329768
2329550
2 800
2328571
2 600
2325745
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.