Ljusstake Louis XVI

360939

LJUSSTAKE, 1800-tal, Louis XVI, förgylld mässing, marmor, höjd 21 cm

Sprickor och nagg

Diverse, Belysning

Ljusstake Louis XVI

Budhistorik (2 bud)

2327159
650
2326384

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.