Ljusstakar sengustavianska

360936

LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, marmor, brons, höjd ca 27 cm

Slitage, mynningsskador, något skev ljushållare

Diverse, Belysning

Monter 15

Ljusstakar sengustavianska

Budhistorik (2 bud)

2315308
2310776

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.