Bokhyllor Bertil Fridhagen

360928

BERTIL FRIDHAGEN, bokhyllesektioner, 2 st, 1960-tal, brännmärkta Fridhagen Bodafors möbelfabrik 1960, teak, flyttbara hyllplan, höjd 187 cm, bredd 130 cm, djup 41 cm, 2 nycklar medföljer

Bruksslitage

Möbler, Design

Rum 15

Bokhyllor Bertil Fridhagen

Budhistorik (11 bud)
2328262
3 200
2326834
2319928
2 800
2319923
2 600
2319920
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.