Fåtölj Nordiska Kompaniet

360917

NORDISKA KOMPANIET, fåtöljer, 1 par, 1900-talets första hälft, enligt uppgift möjligen Carl Malmsten, märkta med nr R564 179 C50688, blå klädsel, sitthöjd ca 46 cm

Brukslitage

Rum 8

Fåtölj Nordiska Kompaniet

Budhistorik (20 bud)
2326057
2326242
1 900
2326057
1 800
2326240
1 700
2326057
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.