Spegel nyrokoko

360916

SPEGEL, nyrokoko, 1800-tal, fasettslipat glas, pastellagedekor, förgylld, bronserad, 77x56 cm

Renoverad

Möbler, Speglar

Rum 22

Spegel nyrokoko
Budhistorik (11 bud)
2318344
2318590
2318344
2310364
2310364

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.