Torba/väskfrontstycke

360904

TORBA/VÄSKFRONTSTYCKE, semiantik, Turkmenistan, ca 160x90 cm

Slitage, långsida reducerad, langettering med lagningar, bakstycke saknas

Mattor/Textilier

Torba/väskfrontstycke

Budhistorik (11 bud)
2347090
2347092
950
2347090
750
2346531
700
2347089
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.