Lisa Larson

360897

LISA LARSON, figurin, "Moses", i form av en katt, Lisa Larson, Gustavsberg, signerad och daterad Lisa L. K-Studion Gustavsberg Sweden, höjd 15, längd 31 cm

Tillverkningsdefekt på kattens baksida

Keramik/Porslin

Monter 14

Lisa Larson

Budhistorik (25 bud)
2322408
2326808
1 900
2322408
1 800
2324541
1 700
2322408
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.