Karl Höglund färglitografi

360888

KARL HÖGLUND (född 1940): Sommardansen, signerad Karl Höglund, numrerad EA, färglitografi, a tergo med dedikation från konstnären, ca 40x28 cm

Fack 4

Karl Höglund färglitografi

Budhistorik (16 bud)
2326823
2323292
2326821
2323292
900
2323289
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.