Torgny Forsberg oljemålningar

360885

TORGNY FORSBERG, 2 st, Norrlandsmotiv, "Höst vid Klimpfjäll" resp "Intill Saxnäs, signerade och daterade Torgny Forsberg -82, olja på pannå, 27x35 resp 33x41 cm

Tavelvagn 3

Torgny Forsberg oljemålningar

Budhistorik (9 bud)
2326315
2326680
2326315
750
2326670
700
2326315
650

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.