Yrjö Edelmann

360880

YRJÖ EDELMANN (född 1941): Komposition signerad Y Edelman, färglitografi, 130/175, ca 60x43 cm

Fack 27

Yrjö Edelmann
Budhistorik (5 bud)
2311498
450
2326397
450
2311498
2314476
2311498

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.