Ram jugend

360879

RAM, 1900-talets början, jugend, nysilver, genombruten dekor av ros med bladverk, höjd ca 27 cm

Slitage

Diverse

Monter 13

Ram jugend

Budhistorik (6 bud)
2326000
550
2325926
500
2323096
450
2313957
2313269

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.