Johannes Ravn oljemålning

360878

JOHANNES RAVN (1922-1991): Änder i skärgården, signerad och daterad J. Ravn -79, olja på duk, ca 60x85 cm

Tavelvagn 6

Johannes Ravn oljemålning
Budhistorik (12 bud)
2326398
2310641
750
2314877
750
2310641
700
2314873
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.