Karl-Erik Hagberg oljemålning

360876

KARL-ERIK HAGBERG (1919-): Landskap med älgar, olja på duk, signerad Ke Hagberg, 40 x 80 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 5

Karl-Erik Hagberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

2324154
2319721
2319721

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.