Appliquer Louis XVI

360870

APPLIQUER, 1 par, Louis XVI, 1700-talets andra hälft, brännförgylld brons, vardera med 2 ljusarmar, höjd 36 cm

Förgyllning med slitage

Metall, Belysning

Monter 13

Appliquer Louis XVI

Budhistorik (26 bud)
2324339
29 000
2327228
28 000
2324339
27 000
2327226
26 000
2324339
24 000

Slutpris SEK:
29 000
2 920 EUR, 3 318 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.