Charles Roka oljemålning

360868

CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Lekande barn, signerad Roka, olja på duk, ca 82 x 64 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 30

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (31 bud)
2325819
7 600
2325816
7 400
2325812
7 200
2325815
7 000
2325812
6 800

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.