Charles Roka oljemålning

360866

CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Lekande barn, signerad Roka, olja på duk, ca 82 x 64 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 30

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (24 bud)
2325901
5 600
2325902
5 600
2325901
5 400
2325900
5 200
2325898
5 000

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.