Madeleine Pyk blandteknik

360864

MADELEINE PYK (född 1934): "På bordet", signerad och daterad M Pyk 1980, blandteknik, ca 25x31 cm

Fack 2

Madeleine Pyk blandteknik

Budhistorik (3 bud)

2325023
500
2323826
450
2309189

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.