Börje Berglund

360862

BÖRJE BERGLUND, skulptur, stengods, signerad på sockel, höjd ca 22,5 cm

Baksida med smärre nagg

Konst, Skulpturer

Monter 14

Börje Berglund

Budhistorik (3 bud)

2325578
2322906
2318369

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.