Oljemålning 1800-tal

360855

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Jesus rensar templet, olja på duk, 35 x 45 cm

Smärre ytrepor

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
2311818
2308478
750
2311816
700
2308478
500
2311813
450

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.