Glasbord

360854

BORD, 1950-tal, glasskiva, delvis blästrad, koniska ben i betsad bok, mässingsinfästning och -avslut, höjd 46, 79 x 55 cm

Slitage på ben och infästningar

Rum 5

Glasbord

Budhistorik (22 bud)
2329977
2329966
1 400
2329961
1 300
2329959
2329953

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.